جدید ترین اخبار روز ایران و دنیا

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

Biogerafi Kamele Mohsen Afshani Be Hamrahe Aks

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

نگاهی گذرا به خانواده و تحصیلات محسن افشانی

محسن افشانی در یازدهم فروردین سال ۱۳۶۸ در روستای وانشان گلپایگان استان اصفهان متولد شد. پدرش در کار سازه های چوبی است. محسن به جز خودش تنها یک خواهر به اسم سمیه دارد که دارای مدرک مترجمی زبان میباشد و خود محسن هم در سال ۱۳۸۴ تافل زبان خود را گرفته است.

محسن در مقطع لیسانس و در رشته مهندسی مکانیک در گرایش حرارت و سیالات از دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شده است.

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

نحوه ورود محسن افشانی به اجرا و بازیگری

محسن وقتی که ۱۶ ساله بود برای دیدن تئاتری که در فرهنگسرای سالمند میدان شهدا برگزار میشد شرکت کرد و همانجا بود که به تئاتر علاقه مند شد. او در سال ۱۳۸۵ محسن وقتی که در حال اجرای تئاتر بود از طرف تدوینگر برنامه نیمرخ که در آن سال با اسم برنامه آستانه از تلویزیون پخش میشد برای برای اجرا دعوت شد تا با کارگردان صحبت کند و نتیجه هم این شد که او به عنوان مجری حضور داشته باشد و این نخستین حضورش در زمینه اجرا بود که تجربه کرد. پس از گذشت یکسال در زمستان سال ۱۳۸۶ برنامه بوم سفید را در شبکه جام جم ۱ و ۲ را عهده دار بود و پس از آن در برنامه ما دوتا و سلام بهار توانست دیده شود.

در سال ۱۳۸۷ توانست نقش کوتاهی را با سریال کارآگاهان تجربه کند و پس از آن در کنار سیاوش خیرابی با سریال ترانه مادری توانست خوش بدرخشد و در ۱۹ سالگی به شهرت برسد. مدتی بعد در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در سینما با فیلم کیمیا شروع کرد.

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

ازدواج محسن افشانی

محسن در مقطعی از زندگی خویش با منتشر کردن چند عکس دو نفره با دختری خبر ازدواجش را به گوش طرفدارانش رساند اما مدتی بعد این عکس از صفحه او پاک شد. او با حضور در برنامه تلویزیونی علت آن را با گریه اینگونه بیان کرد که نامزدی او به هم خورده است و در نتیجه ازدواج آنها به سرانجام نرسیده است.

محسن پس از ماجرای نامزدی اولش در محرم سال ۱۳۹۵ دختری را در آسانسور دید و از آنجا ماجرای عشق و عاشقی شان شروع شد تا اینکه در آذر ماه سال ۱۳۹۶ خبر ازدواجش را با آن دختر یعنی سویل تیانی خیابانی که اهل تبریز است در رسانه ها منتشر کرد و در مورد ازدواجش گفت به کسی که از ته دلش میخواسته رسیده است.

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

علایق محسن افشانی

محسن از زمان کودکی به فوتبال علاقه شدیدی دارد و یک دوره ی فوتبال را در مدرسه آموزش دیده است. او در کنار بازیگری در تیم فوتبال هنرمندان و دسته دوم تهران نیز بازی کرده است. او همچنین بعد از اتمام سربازی اش قرار بود تا در تیم نیروی زمینی بازی کند اما مشغله ی زیادی که داشت مانع از این کار شد.

رنگ مورد علاقه محسن قرمز میباشد و طرفدار دو آتیشه تیم پرسپولیس میباشد. در میان خوانندگان ایرانی بیشتر صدا و کارهای محسن یگانه و احسان خواجه امیری را میپسندد. در زمینه بازیگری نیز مرحوم عزت الله انتظامی و پرویز پرستویی را برای خود الگو میداند. در مورد اخلاقش هم گفتنی است که او تا حدودی فردی حسود است. غذای مورد علاقه او کوکو سبزی میباشد. محسن به تتو علاقه زیادی دارد و بیشتر از لباس های برند استفاده میکند و ساعت مارک دار به دست دارد. در مورد اعتقاداتش هم اینگونه گفته است که اعتقاد مذهبی خودش را دارد و نا گفته نماند که با پای پیاده به کربلا رفته است.

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

علت استفاده محسن افشانی از بادیگارد

طبق گفته های محسن افشانی او علت استخدام بادیگاردش را اینگونه بیان کرد که عده ای او را در شبکه های اجتماعی تهدید کرده و قصد زدن او را با قمه دارند به همین دلیل است که او در مراسمات مختلف همراه خود بادیگارد دارد.

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

دستگیری محسن افشانی

در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ محسن افشانی به همراه همسرش قصد داشتند تا با فریب ماموران با تغییر چهره همسرش وارد استادیوم آزادی شوند و بازی پرسپولیس و الجزیره را از نزدیک ببیند که تلاش آنها برای فریب ماموران بی فایده بود و موجب دستگیری آنان شد.

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

فعالیت های محسن افشانی در تئاتر

در سال ۱۳۹۶ چلچلا به کارگردانی عباس عبدالله زاده

فعالیت های محسن افشانی در زمینه تهیه کنندگی فیلم کوتاه

در سال ۱۳۹۰ کفش

فعالیت های محسن افشانی در زمینه مجری گری

در سال ۱۳۸۶ برنامه آستانه
در سال ۱۳۸۶ برنامه زنده ما دوتا
در سال ۱۳۸۷ برنامه زنده سلام بهار
در سال ۱۳۸۷ برنامه زنده بوم سفید
در سال ۱۳۸۷ برنامه زنده ماه محبوب
در سال ۱۳۸۸ برنامه ایستگاه نو آوران
در سال ۱۳۸۹ برنامه زنده پرواز ۱۴۰۴
در سال ۱۳۸۹ برنامه زنده دورخیز

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

فعالیت های محسن افشانی در مجموعه های تلویزیونی

در سال ۱۳۸۷ کارآگاهان، تله فیلم ضامن، ترانه مادری
در سال ۱۳۸۸ تله فیلم محله من ( بهانه )، تله فیلم کرکس، تله فیلم خانم سوپر استار، تله فیلم ارژنگ و بردیا، کلانتر، تله فیلم ماهی کوچولوها دعا میخوانند، تله فیلم کبوتر جلد چنگوله، از یاد رفته
از سال ۱۳۸۸ تا سال ۱۳۹۱ شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
در سال ۱۳۸۹ دفترخانه شماره ۱۳، ساختمان ۸۵، شوق پرواز، تله فیلم برای دومین بار، تله فیلم مرگ قهرمان رالی، تله فیلم شانس یا…، تله فیلم ارثیه حاج باقر خبازباشی، تله فیلم دزدان غیر دریایی، تله فیلم فردایی بهتر
در سال ۱۳۹۰ از یاد رفته، سایه روشن، ستاره های سربی، تله فیلم من خودمم، پنجره، تله فیلم شهرام بهرام، تقاطع
در سال ۱۳۹۲ هفت سین
در سال ۱۳۹۴ شیوع
در سال ۱۳۹۵ تله فیلم ماشین قشنگم، ترمینال غرب

بیوگرافی کامل محسن افشانی به همراه عکس

فعالیت های محسن افشانی در سینما

در سال ۱۳۸۸ کیمیا و خاک
در سال ۱۳۹۰ گناهکاران، گشت ارشاد، سه خط موازی
در سال ۱۳۹۱ جواد و فرشته، بچه های لواسان، خلیج ارتش، شیرهای سنگی، همیشه سینما
در سال ۱۳۹۲ بیستو از من نگیر، من کارگرم
در سال ۱۳۹۵ ماهورا، عشقولانس

دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.